Ačiū visiems už palaikymą!

Ačiū visiems už palaikymą!

Labas! Tikimės, kad karantino laikas praėjo kuo ramiausiai – pavyko įveikti visus iškilusius iššūkius ir nepatogumus, o svarbiausia, esate sveiki. Kviečiame ir toliau rūpestingai saugoti save bei mylimus žmones. ❤

Šiandien išaušo diena, kai visgi turime pasidalinti svarbia žinia. Turbūt jau „ir nutiko tai“ pradžioje patys jautėme, kad mūsų asmeninė istorija ir ją lydinčios patirtys bei išgyvenimai ir projekto tikslai pradėjo eiti į skirtingas puses. Prieš viešindami „ir nutiko tai“ galvojome apie trumpalaikį projektą, bet kuo daugiau domėjomės, tuo daugiau norėjosi padaryti. Turbūt labiausiai motyvuodavo jūsų žinutės: kai rašydavote, kaip tai paveikė jus ir jūsų artimuosius, kaip pagaliau pajutote, jog kažkas įgarsina tai, ką galvojate ar išgyvenate, kaip pakeitėte požiūrį į organų donorystę.

Visgi jau prieš karantiną kilo minčių išeiti kūrybinių atostogų, nes nebesinorėjo kartotis. Galbūt prisidėjo ir tai, kad jau prieš paleisdami šį projektą patys buvome sukaupę gana gausų žinių bagažą. Nepadėjo ir tai, kad vienu metu buvo toks etapas, kuomet Aistis kone ištisai gulėdavo ligoninėse. Galbūt tai, kad ši tema visuomet buvo taip šalia, o prieiga prie jos – tokia asmeniška, labiausiai ir išsekino.

Be abejo, kartais vis dar pasidalinsime svarbiomis naujienomis ar įdomiais straipsniais apie donorystę. Padarysime viską, kad užtikrintume interneto svetainės veikimą, kad su šia tema susidūrę žmonės ir jų artimieji galėtų paskaityti interviu, straipsnius, paklausyti podkasto, tačiau aktyvia veikla užsiimti artimiausiu metu neplanuojame.

Organų donorystė yra protu neaprėpiamas gyvybės stebuklas, o „ir nutiko tai“ idėja bei jos išsipildymas pakeitė mūsų gyvenimus 360 laipsnių. Ir toliau liekame atviri idėjoms – atėjus laikui, galbūt kita forma vėl imsime aktyviai skleisti donorystės žinią. Ačiū visiems, kurie palaikėte mus šioje emociškai nelengvoje, bet labai reikalingoje kelionėje, kurioje kiekvienas pokalbis tapdavo vis nauju vidiniu perversmu, paskatindavusiu permąstyti savo įsitikinimus dar ir dar sykį.

atgal į viršų