Padėka

Organų donorystės tema mus sieja tarsi nematomas siūlas.

Daugelis iš mūsų norėtų padėkoti donorams, jų artimiesiems, kurie ištarė lemiamus žodžius, gydytojams, klinikų personalui, Transplantacijos biurui, asociacijai „Gyvastis“. O gal ir savo artimajam, kuris visada šalia, bet kuriam kartais nedrąsu pasakyti „ačiū, kad esi“. Kita vertus, gal net ir sau reikėtų padėkoti, kad visa tai išgyvenai?

Mūsų daug, ir nors vienas kito dažnai nepažįstame, esame susiję. Tikimės, kad čia galėtų būti saugi erdvė tavo pasisakymui, padėkai, smalsumui.

Liana

„Gyvenimą galima nugyventi dvejopai: taip, tarsi nėra nieko stebuklingo, arba taip, tarsi viskas yra stebuklinga“ (A. Einšteinas). Nuoširdžiai lenkiu galva tiems, kurių dėka kasdien išgyvenu naują stebuklą…

Danguolė

AČIŪ gyvenimuikad galiu jame būti.
Kad patiriu jame viską, kas man skirta.
AČIŪ likimui, kad galiu GYVENTI!!!

Renata

Labai noriu padėkoti donoro artimiesiems, kad, nežiūrint į sunkią gyvenimo valandą, pagalvojo apie donorystę. Man tai – antras gyvenimo šansas. Jūsų artimasis toliau gyvena kituose. Ačiū artimiesiems už tai, kad jie visada buvo šalia. „Gyvastis“ man suteikė informaciją, palaikymą, patarimų. Labai ačiū jums už šią draugystę.

Loreta

Nėra žodžių kalboje tokių
Nes apsakyti negaliu
Ką šiandien aš jaučiu…
Ir padėkos tikrai čia maža,
Bet gaila iš tiesų,
Daugiau aš nieko negaliu,
Tiktai ištart žodelį „ačiū“.

Ačiū už suteiktą viltį gyventi!

Saulius

Viską išreikšti yra sunku, tai netelpa į žodį „ačiū“. Noriu padėkoti gydytojams, kurie taip pasišventę dirba, taip pat dializių centro darbuotojams, kurie dirba ne dėl pinigų, o todėl, kad mus supranta.

Elona

Šiandien švenčiu 8-uosius savo antrojo gimtadienio metukus. Kai po visiško beviltiškumo ir 3 metų hemodializės išvargusiai sielai atsirado viltis, negalėjau patikėti savo laime. Didžiulis genetinis atitikimas!!! Užplūdo ir džiaugsmas, ir begalinis liūdesys – kažkam praradimas, slystanti žemė iš po kojų. Visada suprasiu donoro artimųjų netekties skausmą, apsisprendimą sunkiausią pasaulyje minutę. DĖKOJU JUMS!

Danutė

Tas, kuris padėjo bent vienam vieninteliam žmogui, suvokė gyvenimo prasmę (austrų rašytojas Stefan Zweig). O kai donoro artimieji padeda bent keliems ligoniams, tai dešimteriopa prasmė, begalinis ačiū tiems geriems žmonėms, kurie ir man padėjo iš naujo džiaugtis gyvenimu.

atgal į viršų